צוות

החברה מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה  בעל וותק של עשרות שנים בתחום תעשיות המזון המסוגל לספק שירותי ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה,
 ליווי בכל שלבי הפעילות ובעלי יצירתיות במתן פתרונות לבעיות ייצור שונות למפעלי מזון, פארמה ועוד.

המנכלים והבעלים של החברה (עציון אבינועם, ואורי מייקל) בעל ותק של עשרות שנים בתחום תעשיית המזון ובעלי ידע מקצועי של ייעוץ חדשני למפעלים,
בנוסף לייעוץ אורי ועציון בעלי נסיון רב בתכנון ומתן מגוון פתרונות ושירותים למפעלי מזון ברחבי הארץ.

עציון אבינועם

מכהן כמנכ"ל והבעלים של חברת תגד מזון סוכנויות משנת 2005, עציון אבינועם כיהן בעבר במשך שנים רבות כמהנדס ראשי בחברות מזון הגדולות במשק הישראלי בין היתר כמהנדס ראשי במחלבת תנובה תל יוסף, ניסיונו והידע העשיר שצבר במפעלי המזון השונים, מהווים פלטפורמה נוספת במתן יעוץ, פתרונות ושירותים למפעלי מזון ברחבי הארץ.

אורי מייקל

מכהן כדירקטור ובעלים משנת 2005 של תגד מזון סוכנויות בע"מ. אורי כיהן במשך מספר שנים כמנהל הטכני של מפעל הקפה בעלית. לאורי ניסיון רב בתחום התפעולי והלוגיסטי של הקמת מפעלי מזון ומערכי ייצור ברחבי הארץ, כמו כן היה מעורב בהעברות של מפעלים מייצרים ממקום למקום כגון עוגות הבית, מחלבת טרה ועוד.

מוטי לינקובסקי

סוכן מכירות המתמחה בעיקר במתן יעוץ ושירות לחברות בתחום המשקאות, תעשיית החלב ועוד. בעל רקע בהתקנות מערכי ייצור וציוד במפעלי מזון שונים.

יהודה קליין

סוכן מכירות המתמחה במתן יעוץ ושירות לחברות בתחום המאפה, שוקולד, אריזות לסוגיהן, הארכת חיי מדף של מוצרי מזון שונים ועוד. יהודה קליין כיהן בעבר כמהנדס באחד ממפעלי חברת יונילוור.

ויקטוריה אוכטרכט

מרכזת את הטיפול בפרוייקטים ובהזמנות חלקי חילוף

חיה אלקלעי גדות

מנהלת אדמינסטרטיבית ואחראית על מעקב קשרי ספקים – לקוחות